7 объявлений
по дате добавления
Дата публикации
любая
ул. Некрасова
7 000 грн
3 этаж из 5
  • 2-комнатная
  • 55 / 35 / 10 м²
Здається квартира на Некрасова з автономним опаленням!!! (а саме котел газовий двоконтурний) ближнє замостя, 2 кімнати роздільні і кухня 10м2, хороший сучасний ремонт, здається з диванами шкафами, холодильник, плита,кухонний стіл та стільці, є кондиціонер, є додаткові шафи в прихожій, супер місце розташування будинку--- напроти транспортного коледжу, поруч також педуніверситет, 2-3 хв і центральний базар, поруч є все, до центра міста 5 хв на громадському транспорті. Чекаю на ваш дзвінок. Покази по домовленості, ключі на руках.
ул. Некрасова
7 000 грн
3 этаж из 5
  • 2-комнатная
  • 56 / — / 10 м²
Здається квартира на Некрасова з автономним опаленням!!! (а саме котел газовий двоконтурний) ближнє замостя, 2 кімнати роздільні і кухня 10м2, хороший сучасний ремонт, здається з диванами шкафами, холодильник, пральна машина, плита,кухонний стіл та стільці, є кондиціонер, є додаткові шафи в прихожій, супер місце розташування будинку--- напроти транспортного коледжу, поруч також педуніверситет, 2-3 хв і центральний базар, поруч є все, до центра міста 5 хв на громадському транспорті. Чекаю на ваш дзвінок, Денис АН Арсенал
ул. Некрасова
5 500 грн
3 этаж из 4
  • 2-комнатная
  • 52 / 32 / 8 м²
Сдам 2-х комнатную квартиру, на бл.Замостье, по ул.Некрасова! Комнаты раздельные, ремонт, мебель, техника, автономное отопление! Цена:5500гр.+ сч.(АОГВ!)! Для всех порядочных! Есть другие варианты предложений, по всему городу! Звоните!

Аренда квартир на ул. Некрасова, Винница, долгосрочно