7 объявлений
по рейтингу
Дата публикации
любая
Рованцы, Волынская область
62 000 $
1 этаж
 • 3-комнатный
 • 120 м² / 10 соток
Продам житловий будинок з терасою в с.Рованці (за магазином Богдан), з підсобним приміщенням та льохом. БУДИНОК ГОТОВИЙ ДО ЧИСТОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ. Площа ділянки 10 соток (правильна прямокутна форма). Будинок розташовано за 100 метрів від дороги та від зупинки автобуса, доїзд вимощений щебнем. Будинок збудовано в 2017 році . Загальна площа 1-го поверху 120 кв.м. (3 спальні, котельня, гардеробна, кухня, вітальня, 2 санвузли) + тераса + ганок. Можливе облаштування мансарди в повноцінний 2й поверх на таку ж площу (для цього зроблене відповідне перекриття та піднято дах). В будинку передбачено додаткова можливість опалення каміном. Крім будинку на ділянці є ще сарай (2,70 м*3,70 м) з льохом на весь розмір. Сарай теж утеплений пінопластом 10 см., з підшивою та системою водовідливів. Влаштовано вигрібну яму розміром 3м*3м*3м; зроблена скважина. На ділянці електрика (з лічильником), газова труба вздовж ділянки. Фундамент - стрічково-монолітний глибиною 1,50м (відповідно до геодезичих досліджень), бетон виробництва Ліхтнер Бетон Луцьк, марки 200, здійснено гідроізоляцію та утеплення фундаменту. Стіни - газоблок 600*300*200 см AEROC з щільністю 500 та червона цегла; утеплено пінопластом 10 см (щільністю 35 по ГОСТу). Перекриття - двотавр 20см, та дерево (10см*20см). Дах - дерево (20см*5см), металочерепиця Arcelor (Німеччина), зроблена підшива + система водовідливів. Якісні дорогі вікна - VEKA 70 мм, з енергозберігаючим двохкамерним склопакетом. По будинку зроблено розведення каналізаційних труб відповідно до проекту; розведена електрика, інтернет- та телевізійний кабель; розведено водопровідні труби та опалення (в т.ч. "тепла" підлога); зроблена штукатурка; зроблена чистова стяжка. Будинок будували для себе, вели журнал витрат, то ж наявні документи на придбання матеріалів та фото протягом будівництва. Чекаємо вас на огляд. Можливий торг.
Таунхаус Луцьк Рованці будинок продаж
55 000 $
2 этажа
 • 5-комнатный
 • 130 м² / —
Додаткова інформація за телефоном 095-411-64-03 Цегляний (1,5цегли), цегляні перегородки,зовнішнє утеплення пінопласт ГОСТ 10см., перекриття двох поверхів залізобетоном, утеплена мембрана криша 40см,вікна WDS 7s скло Solar плюс теплий монтаж, автономне опалення зі встановлення дво контурного конденсаційного котла, тепла підлога в кухні вітальні, коридорі та санвузлах, вхідні двері Milano з замками Mottura та Mul-T-Lock, цементна стяжка підлоги, штукатурка стін під маяки, лічильники на світло,воду,газ.Благоустрій біля будинку (бруківка, огорожа) закрита територія, 2 парко-місця для кожної квартири
Будинок з терасою Рованці
65 000 $
1 этаж
 • 3-комнатный
 • 120 м² / 10 соток
Продам житловий будинок з терасою в с.Рованці (за магазином Богдан), з підсобним приміщенням та льохом. Площа ділянки 10 соток (правильна прямокутна форма). Будинок розташовано за 100 метрів від дороги та від зупинки автобуса, доїзд вимощений щебнем. Будинок збудовано в 2017 році . Загальна площа 1-го поверху 120 кв.м. (3 спальні, котельня, гардеробна, кухня, вітальня, 2 санвузли) + тераса + ганок. Можливе облаштування мансарди в повноцінний 2й поверх на таку ж площу (для цього зроблене відповідне перекриття та піднято дах). В будинку передбачено додаткова можливість опалення каміном. Крім будинку на ділянці є ще сарай (2,70 м*3,70 м) з льохом на весь розмір. Сарай теж утеплений пінопластом 10 см., з підшивою та системою водовідливів. Влаштовано вигрібну яму розміром 3м*3м*3м; зроблена скважина. На ділянці електрика (з лічильником), газова труба вздовж ділянки. Фундамент - стрічково-монолітний глибиною 1,50м (відповідно до геодезичих досліджень), бетон виробництва Ліхтнер Бетон Луцьк, марки 200, здійснено гідроізоляцію та утеплення фундаменту. Стіни - газоблок 600*300*200 см AEROC з щільністю 500 та червона цегла; утеплено пінопластом 10 см (щільністю 35 по ГОСТу). Перекриття - двотавр 20см, та дерево (10см*20см). Дах - дерево (20см*5см), металочерепиця Arcelor (Німеччина), зроблена підшива + система водовідливів. Якісні дорогі вікна - VEKA 70 мм, з енергозберігаючим двохкамерним склопакетом. По будинку зроблено розведення каналізаційних труб відповідно до проекту; розведена електрика, інтернет- та телевізійний кабель; розведено водопровідні труби та опалення (в т.ч. "тепла" підлога); зроблена штукатурка; зроблена чистова стяжка. БУДИНОК ГОТОВИЙ ДО ЧИСТОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ. Будинок будували для себе, вели журнал витрат, то ж наявні документи на придбання матеріалів та фото протягом будівництва. Чекаємо вас на огляд.
ул. Мамсурова
180 000 $
2 этажа
 • 4-комнатный
 • 290 м² / 10 соток
Якісний будинок поруч з Луцьком в с. Рованці, 300 метрів від вул. Мамсурова. Територія 10 сот, рівна ділянка, огороджена забором. На території встановлено полив газону, водостоки по всій території. 2 септика по 10 кубів. Скважина (дуже чиста вода). Будинок з ремонтом. Дах із натуральної черепиці. Опалення твердим паливом та електроенергією (котел з акумулятором). Поруч є газ. Утеплення мінвата. Підігрів підлоги. 2 санвузли. Затишне місце для сімейного проживання.
ул. Мамсурова
160 000 $
2 этажа
 • 5-комнатный
 • 260 м² / 10 соток
Якісний будинок поруч з Луцьком в с. Рованці, 300 метрів від вул. Мамсурова. Територія 10 сот, рівна ділянка, огороджена забором. На території встановлено полив газону, водостоки по всій території. 2 септика по 10 кубів. Скважина 90 метрів (дуже чиста вода). Будинок з ремонтом. Дах із натуральної черепиці. Опалення твердим паливом та електроенергією (котел з акумулятором). Поруч є газ. Утеплення мінвата. Дубові сходи. Підігрів підлоги. 2 санвузли. Затишне місце для сімейного проживання.
Продам будинок
63 000 $
2 этажа
 • 5-комнатный
 • 150 м² / 10 соток
Продам новозбудований 1,5 поверховий будинок с. Рованці загальною площею 150 кв.м., площа земельної ділянки 10 соток. В будинку 5 житлових кімнат, 2 санвузла, є підігрів підлоги в кухні і ванній кімнаті. Будинок готовий для проживання

Продажа домов на Рованцах в Луцке