6 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка
Кобылянской улица, Лисец, Ивано-Франковская область
55 500 $
1 поверх
  • 3-кімнатний
  • 100 м² / 5 соток
Будинок із власним подвір'ям за ціною квартири!с.Лисець - котеджне містечко "Горіхова Долина" При укладені договору можливі зміни по плануванні внутрішніх пепестінок! Деталі при зустрічі,або по телефону.
Незалежності 44, Лисец, Ивано-Франковская область
90 000 $
2 поверхи
  • 5-кімнатний
  • 210 м² / 8 соток
Будинок 210 м2 знаходиться в смт Лисець. Всередині поштукатурено та залиті чистові стяжки, розведено світло, опалення, теплі підлоги, інтернет, тб та сигналізація, сауна та велика тераса. Встановлено повітропроводи під камін. світло 3 фази -20 квт. залізобетонне перекриття між 1 та 2 поверхом, криниця, залитий фундамент під огорожу, поруч живуть сусіди. Ділянка 8 сот 25х32
Продається особняк з земельною ділянкою в смт.Лисець
65 000 $
2 поверхи
  • 5-кімнатний
  • 246 м² / 10 соток
Продається особняк з земельною ділянкою в смт.Лисець з ремонтом, у всіх кімнатах паркет, якісне будівництво, велика гарна доглянута територія з фруктовим садом.В будинку індивідуальне опалення,централізоване водопостачання,водовідведення.Меблі,побутова техніка.Всі двері в будинку-дубовий масив.Прекрасний дубовий паркет.Все залишається для майбутніх господарів,окрім особистих речей. Земельна ділянка 10 сот.Все приватизовано. Продаж в зв'язку з переїздом в інше місто. Торг можливий.Решта інформації-особисто.Цікавить?Дзвоніть ! 75000 $.

Продаж цегляних будинків в смт Лисець