3 оголошення
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка
вул. Обсерваторна, 1
206 300 $
2 поверх з 3
 • 3-кімнатна
 • 125 / 43 / 54 м²
Хутір Ясний! Клуб приватних резиденцій преміум класу, вдало поєднує приватність, престижність, розташування та близькість до об'єктів інфраструктури. Це один з найбільш мальовничих та екологічно чистих районів Києва, завдяки вишуканому природному ландшафту та великій площі лісових масивів.
вул. Обсерваторна, 2
211 700 $
3 поверх з 3
 • 3-кімнатна
 • 128 / 43 / 54 м²
Хутір Ясний! Клуб приватних резиденцій преміум класу, вдало поєднує приватність, престижність, розташування і близькість до об'єктів інфраструктури. Це один із самих мальовничих і екологічно чистих районів Києва, завдяки вишуканому природному ландшафту і великої площі лісових масивів.
вул. Обсерваторна, 1
211 000 $
1 поверх з 3
 • 3-кімнатна
 • 127 / 63 / 29 м²
Хутір Ясний! Клуб приватних резиденцій преміум класу, вдало поєднує приватність, престижність, розташування і близькість до об'єктів інфраструктури. Це один із самих мальовничих і екологічно чистих районів Києва, завдяки вишуканому природному ландшафту та великій площі лісових масивів.

Продаж квартир в с. Лісники (вторинний ринок)

Найближче передмістя Києва завжди користувалось великим попитом серед мешканців столиці, які планують придбати житлову нерухомість у зданій новобудові чи на вторинному ринку. Особливо вторинне житло тут можна знайти досить дешево у порівнянні з мегаполісом. До того ж це гарний спосіб захистити себе від постійного шуму і смогу великого міста, характерного не лише для квартир у центрі, але й на околиці. Якщо ви мрієте про передмістя саме з цих причин, вам варто поцікавитись таким питанням, як продаж житла в Лісниках.

Життя в передмісті Києва

Село, що належить до Києво-Святошинського району, є не дуже великим. Воно розташоване максимально близько до столиці, тому ті, хто планує купити квартири в Лісниках і залишатись працювати в Києві, точно не пошкодують про свій вибір. Відстань між селом і центром столиці становить лише 23 км.

Транспортне сполучення

Ще один аргумент на користь того, аби купити житло в Лісниках на вторинному ринку чи у новобудові від забудовника – чудове транспортне сполучення. Якщо вам не пощастило мати своє авто, можна користуватись для поїздок громадським транспортом.

Тих, хто вирішить тут купити квартиру, Лісники порадують налагодженим автобусним сполученням. Через село пролягають наступні маршрути:

 • №309 – «Київ-Обухів» (від станції метро «Видубичі»);
 • №738 – «Київ-Ходосівка» (від «Видубичі»);
 • №798 – «Київ-Червоне» (від «Видубичі»).

Якщо купите житло в Лісниках, зверніть увагу, що в селі є також залізнична станція, через яку проходить 6 приміських потягів (до Києва, Караваєвих Дач, Миронівки). До станції «Київ-Московський» можна дістати такими електричками: №6722/6721 «Миронівка-Київ» і №6724/6723 «Миронівка-Караваєві Дачі».

Інфраструктура села

Продаж квартир у Лісниках навряд зацікавить тих, хто шукає, де недорого купити однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи 5-кімнатні квартири, але в той же час хоче, щоб розвиток інфраструктури села досягав столичного рівня.

Люди, які вибирають квартири Лісників, мають знати про те, що в селищі є лише мінімальний набір інфраструктурних об’єктів:

 • пошта;
 • загальноосвітня школа;
 • амбулаторія;
 • магазини.

Якщо у вас є маленька дитина, і ви вивчаєте продаж житла в Лісниках в розстрочку чи з повною виплатою, зверніть увагу на те, що в селі немає дитячого садка. Місцеві мешканці возять дітей до дошкільних закладів сусідніх Чабанів і Києва. Питання будівництва дитячого садочка піднімалося неодноразово. Можливо, ті, хто купить житло в Лісниках, все-таки дочекається радісної новини про його відкриття.

Продаж квартир у Лісниках на вторинному ринку: ціни

Якщо врахувати той факт, що мова йде про найближче передмістя, вартість сільської житлової нерухомості не можна назвати надто низькою. Оскільки сьогодні є чимало людей, які бажають купити квартиру в Лісниках, вторинний ринок логічно реагує на великий попит, утримуючи ціни на досить високому рівні.

Житлова нерухомість у селі продається не лише через агентства, але й без посередників, знайти пропозиції можна, зокрема, на різних тематичних сайтах. Якщо ви хочете швидко вивчити оголошення щодо продажу житла в Лісниках від хазяїна, скористайтесь пошуковою системою Flatfy та її зручними фільтрами. На ресурсі представлені також оголошення з поміткою «терміново». Якщо вам потрібен саме терміновий продаж квартир у Лісниках, вторинний ринок запропонує вам чимало непоганих варіантів нерухомості по доступній ціні. Для зручності майже всі оголошення розміщені з фото, є інформація про розташування будинку, поверх, площу і планування квартири, можливість купівлі її в кредит чи з розтермінуванням, контактні дані власника. Якщо ви шукаєте квартиру з ремонтом, залишається обрати оптимальний стан вітальні, спальні, кухні та інших приміщень, обговорити деталі з господарем нерухомості, укласти договір і нарешті переїхати до власного житла.